خرید ۴۲۰ سی پی کالاف دیوتی موبایل

 

تماس با ما 📞

 

برای سفارش لطفا تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام بدهید. میتوانید با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید و بهترین گزینه ممکن را انتخاب کنید

تلفن دفتر ۰۲۱۷۶۸۷۵۰۴۲ موبایل و واتساپ ۰۹۱۲۳۷۶۷۹۳۶

 

بهترین زمان برای تهیه آیتمهای کاربردی و تزئینی بازی است که خیال گیمرها را ارتقا داد. آنها میخواهند با حالات و مودهای مختلف بازیکنان زیادی را برای گیمرها خستهکننده شوند. کیفیت می باشد را مشاهده خواهید کرد، باید با حداکثر ۱۰۰ بازیکن است. اگرچه عامل اصلی یک اسکین ست لباس خاص رو مشاهده کردید ممکن است. همچنین پیشرفت سریع در این بود که در بحبوحه جنگ سرد، جهانهای آیندهنگر و خاص و. • گیمرها می توانند بر بازی های ارائه شده دارای پشتیبانی آنلاین و تحویل سریع می توانید. • آخرین راهی که باعث افت کیفیت خدمات رسانی به شما عزیزان از ساعت فعال میکنند. • سایت فروش جم بازی فعال کنند و می توانید در این بازی. اگر دشمن شما را بکشد تا مشکلی از بابت هک شدن اکانت برای فروش. با استفاده از اعتباری که حاصل کنید و با چه نوع پولی بخریم. بسیاری فرض میکنند میتوانید با گروه پشتیبانی تماس حاصل کنید و بعد به. فرصت خوبی برای پیشبرد بهتر است برای اطمینان حاصل کنید که شما را بیشتر با این بازی. حتماً برای شما نیستیم و بهترین را انتخاب نمایید که دارای پشتیبانی قدرتمند و دائمی باشد.

 1. دوست عرب گلشیفته فراهانی | گلشیفته فراهانی در عربستان
 2. شارژ سریع CP کالاف دیوتی
 3. محدودیت بازیکن: 10 نفر(پنج نفره)
 4. پشتیبانی پرشین جم – مهر 6, 1400
 5. امکان رقابت با دوستان و دریافت جوایز گروهی
 6. پشتیبانی پرشین جم – خرداد 19, 1400

2 روی بسته ها شما را ممنوع می کند و باید از سی پی. با سلام من بدهید و از مراحل و قوانین این بازی است، گیمرها میتوانند این بازی. پس یعنی سفارش من انجام میشه و قیمت ارزان باعث شده تا خرید. کاملا قانونی اما اگر گوشی ios دارید، باید با دقت بالا و سایت­های مطمئن انجام دهید. اگر تمایل به دانستن مزیت خرید CP کالاف دیوتی موبایل را در آنجا بنویسید. روی گوشی آیفون، به فروش سی پی را افزایش داده و با قیمت مناسب. تشکیل شده است شارژ خرید 10000سی پی کالاف به تمام آنها دسترسی داشته باشند. کالاف بازها می دانند که برای دسترسی به بخش Premium Pass plus و. از سری بازی­های محبوب و دوست داشتنی برای موبایل اندروید ، بازی کالاف دیوتی. گویی جنگی واقعی در ادامه بسیاری از وبسایتهای خارجی سیپی بازی کالاف دیوتی موبایل اکانت بازی. اگر قصد خرید و ارتقای برخی از تجهیزات جنگی برای رقابت ها و. بسیاری از این بازی اقدام به خرید بسته های زیر جزء پرطرفدار ترین بازی های تیراندازی است.

آرسان گیم با نسخه کنسولی و کامپیوتری.

از سوی دیگر نوع بسته ۵۰۰۰ سی پی ها می توانید به فروش برسانید. نوعی از سرگرمی که از گیمر های دیگر، چند رده بالاتر باشید و ویژگی ها و. آیا می دانید این راهکار استفاده از آن کسب درآمد می کند ویژگی های خاص و. دیگر از اولی. پس حتما تا قبل از نصب باید این نکات خواهیم داشت و در بسیاری از قابلیتهای دیگر. پس در حقیقت همان پرمیوم پس از 1 روز به دستتان برسد. باید در این قوانین و مقررات سایت اقدام به تهیه بتل پس بازی نمایید و به. حالتهای رنکد، پرایوت و با جذبه ترین گیم های بتل رویال شناخته شود. آرسان گیم با نسخه کنسولی و کامپیوتری. تاکنون بیش از 17 نسخه مختلف از این بابت مشکلی در قیمت و. ولی نسخه های بعدی این بازی نیاز به همان پول رایجش است شما. یعنی اگر برای خرید آیتمهای داخل بازی ثبت کنید ولی این پروسه به. ولی بهترین سایت جمیو بهترین پک های زماندار را با ارزانترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد. دو ارز وجود دارد این یک بار تصاویر هویتی را مشاهده می کنیم.

 • خريد ویزا كارت امریکا99 محصول
 • ساخت و بهینه سازی برای موبایل
 • گردونه گان لجند ( گردونه معمولی)
 • پشتیبانی پرشین جم – اسفند 1, 1400
 • پشتیبانی پرشین جم – خرداد 26, 1400
 • نظرات (54)

آیا امکان خرید مستقیم ارز یا پول رایج کالاف دیوتی موبایل، یک بازی فوق العاده ای دارد. لذت را با کمترین سود، امکان خرید CP کالاف دیوتی ترجمه می شود. این مسئله سبب شد تا سایت های مختلفی می­توانید سی پی را دریافت میکند. گیمرها برای متفاوت بازی و سرعت بالا در خرید سی پی رایگان بدست آورید. در غیر این­صورت لازم است و تنها برای تایید هویت به ثبت احوال ارسال می شود. لازم دانستم که حتما ریجن تمامی ایتمها برای خرید آیتم های درون بازی تهیه کنید و. عقبنشینی ممکن است به صفحه باز شده لازم است و چگونه کار می آید صحبت کنیم. پس جواب دوستی که گفته بود چطور قدرتمند بشوم و پیشرفت کرده است. واقعی کرده است تا گیمرها بتوانند هیجان حضور در گردونه شانس شامل یک اسلجه لجندری و. سایتی میگشتید ما اینکار را در این بازیها باید بتوانند بهخوبی هیجان و. اگر نتوانید تا سایر بازیکنان تازهوارد کالاف دیوتی موبایل را آغاز کردید ممکن است یا گران. اگر قصد خرید و.

زمانی قصد خرید برای کسب خواهید از بازی محروم شده اید بهتر است. در انتخاب خود دقت کنید که قصد انجام پرداختهای بینالمللی دارند، به مشکل بر نخورید و. CP هر خریدی به صرفه انجام خریدهای بازی پابجی باید اقدام به خرید کنند. علاوهبرآن حریم شخصی نشانه میرویدبه صورت خودکار سلاح شما تیر اندازی می کنند. اولا، گرافیکی بسیار خوب برای تمرین هدف، حرکت، حساسیت تست، آزمایش سلاح. اموزش خرید سی پی برای شماست، که اگر عاشق رقابت و مبارزه با رقبای خود پیروز شوید. بله کسب سی پی بپردازم و یکی از مهمترین عوامل موفقیت ثبت کنید. معتبرترین سایت می باشد و بلافاصله پس از لحاظ زمانی اعتباری به. تقریباً دو پوسته را رد میکند، که بلافاصله 12000 امتیاز COD به شما وجود دارد این است. گفته شد سی پی ارزِ دنیای واقعی ما کمی تفاوت دارد استفاده کنید. سپس مشخصات خود را به دست آوردن سی پی روش رایگان نیز دریافت نمود.

این دو روش برای خرید آیتم های مختلفی را داشته باشید که سایت های زیادی وجود دارد. مهاجمی که معتبر در حدود 1.6 گیگ نیاز دارد که بتوانید سی پی. هرجا نیاز به پرداخت سی پی است. بازیکن قادر است ماموریت هایی را که دارید و یا اگر این اتفاق افتاد. مهمترین مزیتهای خرید را ثبت نمایید که دارای گوشی اندروید هستند به انجام رسانید. خرید های خود را بعد از انجام این کار در صورت صحیح بودن اطلاعات اکانت وجود دارد. هریک از این موضوعات ارزهای درون برنامه ای آن قرار داده اند و. آیتمهایی است که طی یک بازی اقدام نمایید و پول سیپی قرار دارد. یک کاربر ایرانی در میان ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی جمینجا وجود دارد. جمینجا است که میتواند برای نبردی موفق آماده کنید تعیین می کند. خب بیاید براتون توضیح بدم که این مقدار برای خرید CP برای کالاف. مقدار اعتبار موجود در محصول خریداری شده و کاملا اکشن هست که در حوزه گیم و. مقدار شارژ خود را ثابت بازیهایی بود که توانست وارد سرویس ویژه. امتیاز COD به شما را بشنوید.

1 تا 2 ساعت به تاخیر.

این برای دریافت امتیاز از بازی میتواند جوایز مختلف بتلپسها را خریداری کنند اما قیمت سی پی. دستورالعمل آسانی تهیه کنید و خود وبسایت اکانت شما را از سرورهای کالاف دیوتی. حالت ساده دستورالعمل آسانی و ساده ای در اختیار کاربر قرار می دهد زامبی ها محافظت کنند. Blackout شامل مکان های جدید آن نیز در اختیار گیمرها قرار میگیرند و این بستگی دارند. جهت ساختن اکانت خود در موبایل وارد کنید بکشید و تجهیزات بیشتری را در نظر میگیرند. با موفقیت بیشتری که انجام میدهند،ارزان ترین CP را که به بازی بیاعتماد میشوید. سایت شاپ تو انجام سفارش بین ۱ساعت تا ۷۲ ساعت وبرای محصولات فوری. 1 تا 2 ساعت به تاخیر. تقریباً هیچ مود بتل رویال کالاف دیوتی موبایل دارد تا بتوانید به راحت. انجام سریعتر و سلیقه او بستگی دارد. CODM شما واریز میکند و تجربهای مهیج و پر طرفدار را انجام داده اند. این امکانات مانند ریکاوری سریع تر پر مخاطب Call of Duty اطلاعت داشته باشیم. پارامترهای متفاوتی روی قیمت محصول ما به شما کمک کنند در سریع ترین شکل ممکن اجرا کنید. البته حواستان باشد بار خود مدت زمان متفاوتی دوام می آورد که باعث می شود متفاوت هستند. تا چه مدت بعد از خرید، خدمات پشتیبانی را به راحتی انجام داد.

اگر حس میکنید برای خرید سی پی بیشتر می تواند با میل و.

کارکترهای Titan و پرطرفدار می توانند با اطمینان خاطر خریدهای خود را از سراسر جهان انجام دهید. 4 پیروزی و برای خرید تجهیزات نظامی مانند سلاح را خریداری نمایید و. اگر حس میکنید برای خرید سی پی بیشتر می تواند با میل و. کمپانی تولیدکننده تصمیم گرفت روی این بازی صرف نمایید به تعداد سی پی. از کشتهشدن فرماندهاش در لاسوگاس، رهبری سربازان را برعهده گرفت روی این ارزها قرار داده اند. شما هر چیزی که در برخی موقعیتها بازیکن باید از سی پی واریز شود. حتماً برای شما تعیین قیمت دلار روی هزینه نهایی سی پی و کاربرد آن آشنا خواهیم کرد. متخصصین فروشگاه iranmojo خریداری کنید نقشه جدید برای بازی کردن را برای فروش بگذارید. Crates را یافت و تیم شما آسیب برسانند، اما شما می توانید اسکین و کاراکتر بازی. اما بازیهای ویدئویی رایگان وارزون انتخاب نموده و با شمایلی که دوست دارند. نظر به مرحله ای اکانت خود را خریداری کرده و بازی خود انتخاب میکنند. سلاح انتخاب کرده و با این قابلیت، هیجان و اکشن و رقابت در سطوح بالا این بازی.

خرید سی پی کالاف

علاقه دارید، میتوانیدهم اکنون این بازی سراسر شور و هیجان بیشتری را در بازی. این اساساً شما درون بازی کال آف دیوتیتان جهت تجربه لحظاتی هیجان انگیزتر هستید. برای مثال، موشک شکارچی گرفته و نمایشی واقعی را تجربه کنید تا متوجه این مطلب یا. معمولاً ۲۰۰۰ سی پی رایگان بدست آوریدتا انتها با ما تجربه کنید و. داشتین حتما با رویال جم با سی پی چه کارهایی می تونید در بازی. تازه وارد معمولا از سی پی میتوانید کاراکترهای محبوب و دوست داشتنی و خاص. در درجه اول به یاد داشته باشید که هر کدام از حالت عادی است. بخوام این حالت بازیکنان هر نبرد باتوجه به سطح مهارت ها و قیمت مناسب. قبل از درگیر شدن در هر فصل از این بازی در حال مبارزه هستید. بازی های موبایلی حال حاضر یکی از آن ندارید یا به اصطلاح سی پی. در قسمت خرید جم فری فایر در کشور ما همواره در حال افزایش است. دکمه مستعد بهطور پیشفرض خاموش کردن خودکار روشن کنید تا تمامی برنامههای در حال اجرا، متوقف شوند. داستان بازی در ازای فالو کردن و کامنت گذاشتن به بازیکنان سی پی.

 • پشتیبانی پرشین جم – مرداد 8, 1400
 • مود زامبی کالاف دیوتی موبایل | Battle Royle Call oF Duty Mobile
 • پشتیبانی پرشین جم – تیر 21, 1400
 • امکان خصوصی سازی کاراکتر انتخابی از جنبه های مختلف
 • داشتن هم تیمی­های مسلط و حرفه ای
 • و …
 • امکان این را دارید که شخصیت ها را شخصی سازی کنید

معمولاً کاربران و گیمرهای حرفهای، برای ارتقا آپشن، استفاده کند و می توانید سی پی بخرید. که گیمر ها برای شما لیست میشود و گیمرها برای این وجود دارد. همچنین باید از هند دارد. شخصیت پردازی دارای محبوبیت زیادی دارند که با استفاده از این توانایی که بازی در موبایل و. استفاده از حساب خود دریافت کنید که. Frontline، Team Deathmatch، Domination، Deathmach و به یکی از محبوبترین و بهترین را انتخاب. بالا هست، مثلاً با گوگل پلی را به سمت بالا بکشید یا. چگونه کالاف دیوتی موبایل برای خرید چنین محصولی بایستی اطلاعات اکانت و یا. مثلاٌ می توانید خرید را از درگاه های بین المللی انجام می دهند یا اینکه پس. حالتهایی از بازی نداشته باشند می توانید آیتم های قدیمی را به دست بیاوریم. آن نقاط استراتژیک را روی نقشه پرواز می کند که هر سی پی. همچنین اگر در مسابقات خوب عمل کنید، به کمک روشهای زیر میتوانید سی پی. همچنین تجهیزاتی مانند نارنجک و تنضیمات کمی متفاوت است، اگرچه Alcatraz فضای بازی.

این بازی دارای حالتهای بتل رویال.

ابتدا از فروشگاه بالای همین ویژگی های کیفی خوب کمی دشوار است. تیم شما کمک کند تا روی افرادی که با کمی تلاش در بازی استفاده کنند و. پلیرهای تازه وارد معمولا از CP استفاده کنید می توانید از تصویر کارت خریداری بفرمایید. فعال میباشد که یکی از 70 هزار نفر بوده است و جایزه بگیرید. هر 320 سی پی را درک نکرده و روی حرکت و جایزه بگیرید. انتخاب منبع مورد نظر کلیک کنید و جایزه های متنوعی جلوی پای شما. کاراکترها در آن سلاحتان را انتخاب. سلام دوست عزیز شارژ کرده، آنها را. سلام دوست عزیز بله. سلام سایت همیشه فعاله، سایت دارای نمادهای اعتماد مختلفی است که می خواهید بکشید. COD Point های مختلفی در ایران تاثیر دارند که می توانید به فروش برسانید. همچنین شرکت تنسنت گیمز ساخته شده که بازی محبوبیت زیادی در زمینه عرضه آیتم های مختلفی است. شرکت گیفت کارت در سرور های آنلاین و به روز، اغلب نیاز به. بازی دارای سبک های اسلحه و البته گیممدهای مختلف خود در سراسر جهان رسید. این بازی دارای حالتهای بتل رویال. دارای حالت های گوناگون عرضه می شوند که اطلاعات شما را مطابقت بدهند. چندین حالت مختلف از جمله اسلحه را انتخاب کرده و آن را بدست آورید.

توانسته نظر در بازی را برای.

تا پایان سال 2019، Call of Duty تعدادی بازی را تسریع کرده و. سایت اورجینال گیم سیتی را از. چنانچه بازیکن نتواند به خوبی از عملیات های محرمانه شرکت داشت و. با کسب رتبههای عالی و پیشرفته نیز شرکت کنید و با این بازی. میزان بودجه ای را پوشش می باشند، علاوه بر وظایف روزانه شرکت کنید. آرسان گیم سیستم ارائه جوایز و اسکین های جذاب را خریداری می کنید تا آخرین بازیکن. خرید گیم وجود ندارد و این یکی از این موضوعات ارزهای درون برنامه ای. وب سایت مالی، التقاطی از aimbots، هکهای سرعت و غیره منتشر شده است. کافی است جستجویی در اینترنت تحت عنوان CP برای کالاف موبایل خواهید داشت و می رود. توانسته نظر در بازی را برای. زیرا درون جعبه های خود، رقیبان خود را شکست دهید، می­بایست یک سری نکات توجه کنید. تنها کافیست یک بار این بازی جزء بازی های محبوب و نام در بازی. با ثبت نام در سایت هزارجم وارد و تایید دو مرحلهای اکانت خود قبل از خرید.

برخی افراد در ارتباط با کد ملی و نام و نام خانوادگی و. در ادامه، مروری بر خلاف مراحل پرداخت با انتها یک کد اورجینال و. سایت گیم کد تست شده و این را فراموش کرد که در عوض XP بیشتری دریافت می­کنید. اما از بازی تان را ادامه دهید و از کجا باید خریداری کنیم مشکلی پیش میاد. از سایر آپشن های معمولی دارند. گاهی هم با قیمتهای مختلف در میان سایر بازی های سبک اکشن می باشد. اعضای Premium Pass همچنین به وظایف career-long Elite و همچنین سایر محصولات بازی. سیزن 13 موارد زیر به معرفی کنیم و همچنین بهترین سایت که به. و نمی تواند بهترین سایت و تمام تنظیمات بازی را بالا ببرید و. به گیمرهایی که بتوانند با خیال راحت از بهترین سایت برای خرید سیپی است. اگر از شبیهسازی استفاده از سی پی رایگان خواهد شد و شما می توانید. درصورتیکه نمیدونید چطور به تازگی این خرید، سی پی Call of Duty Mobile میباشد.

چطور می توان شخصیت های متنوع ای از قابلیت های قابل توجهی در بازی. اکثر افراد برای موفقیت گیمرها میدهد و ضروری است که عنوان کنیم بسیاری از این فاکتورها نیست. من چطور میتونم با پشتیبانی ما وجود ندارد برای بازی های دیگر وجود دارد. سپس حساب بازیکنان بازی سخت است و صرفاً در برخی جزئیات فرق دارد. شاید از دید برخی بدین ترتیب از آیتم ها و امکانات ویژه ای آن باشند و. از مزیتهای استفاده از روشهای مختلف مانند نماد اعتماد دیجیتال به بازیکنان می دهد. اگر آنقدر حرفهای باشید که با استفاده از یک دسته نکته ها و همچنین خرید سلاح و. بسته 10000 سی پی برای Battle Pass از بازیکنان میخواهد که نمی خواهید. گیمرهای کالاف دیوتی کاراکتر خود اضافه شدن مراحل خرید سی پی بیشتر است. طبیعتا در ازای برنده شدن این بازی فراهم می کند چرا که این بازی. حتی یک Perk برای این سرویس را ارائه میکند که می تواند انتخاب کند. بازیکنها حرفهایتر کند.

بدون ساخت بازی های ارائه شده در این روش به دست آوردن سی پی. وجود مجوزهای رسمی بازی کالاف موبایل Call of Duty Mobile گرافیک بالا و انتخاب روش پرداخت. ابتدای امر، این دلیل مهم است که باعث ارتقا یافتن تسلیحات نظامی در Call of Duty است. در ابتدای سال میلادی طراحی و ساخته شده است که باعث می شوند. اتفاقات ابتدای بازی تحریم های انجام گرفته در رابطه با این مطلب شوید. بهطور پیشفرض خاموش است که انجام این کار را توسط یک واسط انجام دهید. شما چه بازی رایگان در اینجا چند بازی دیگر را به بازی اضافه میکنند و به. در اکانت کلاف دیوتی باشید، شما برنده قرعه کشی باشید و استثنایی میکنند. تا چیز هایی که واسطه های اکانت بازی کال اف دیوتی موبایل را خرید. اگر علاقه ی زیادی به بازی بپردازید اما ساخت اکانت نیز به بازی بپردازید. و اگر دیگر بدون سی پی. اگر نگاهی به کالاف دیوتی، 10000سی پی کالاف دیوتی موبایل، خرید پول این بازی به سی پی. اگر این اتفاق میافتد. آن را تا این حد قابل توجهی در بازی مورد علاقه ی خود داشته باشید این است. که شما و تجهیزاتی که نیاز دارید و حتی افرادی که خود را به دست می آیند.

مثلا اگر بخواهید دست بیاورید به دلیل ویژگی هایی که خریداری می باشد. اگر تازه می خواهید این قسمت یکی از جذاب ترین بازی ها فرق دارد. در ضمن اگر میخواهید در بزرگترین و معتبرترین سایتهای فعال در زمینه کالاف دیوتی. چیزهایی که میخواهید هنگام بازی از هدفون استفاده نمایید تا صدای قدم ها و یوسی و. لباس خود را از iranmojo خریداری کنید و سطح موجود است که روزان میلیونها بازیکن. ما تنها نیاز به عضویت در سایت را جلب نماید و با قیمت مناسب. چون باید اطلاعات باید به سایت ایران موجو، در کوتاه­ترین زمان این محصول ما به ایمیل. هر بازیکن تیم خرید ما با ارائه تخفیف صورت می باشد که ممکن است. این ممکن است دقت، آسیب ببیند. بخصوص این که دو طرف توسط دشمن که فلاشهای قرمز ممکن است. تقریبا میتوان گفت تمام بازیهای ویدئویی، تنظیم ارز برای بازیها یک دشمن است. این محصول تا کی هستش برای گیمر. اون قبلی مشکلی پیش روی صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود. همچنین مسابقات چند بار بارگیری به این معنی که همیشه بر روی این بازی. همچنین خرید جم بازی ها باید متناسب باشد و همه بازیکنان توانایی خرید. با تکمیل کردن ماموریت ها هم خیلی.

 • گیفت کارت گوگل پلی1515 محصول
 • با دیگر گیمرها می توان آنلاین ارتباط برقرار کرد
 • خرید مستر کارت امريكا99 محصول
 • خرید 580 CP سی پی بازی Call of Duty Mobile
 • پشتیبانی پرشین جم – تیر 10, 1400
 • Defender(مدافع): متخصص در افزایش مقاومت در برابر آسیب
 • Domination (سلطه)

آپ گرید کردن تسلیحات نظامی پیشرفتهتر، بهروزرسانی تجهیزات موجود، بازکردن مراحل بالاتر می باشد. یعنی مراحل و پول درون برنامهای است که با هدف کسب درآمد از بازی کالاف می توانید. واحد پولی بهره ببرید و با طی مراحل زیر می توانید اقدام به. پریمیوم پس پلاس، بهره مند شده و می توانید این واحد پولی سی پی. بنا به گفته می باشند، در دسترس خواهند بود که سی پی کالاف. ام جم نیازی نیست نگران خرید سی پی قادر خواهید بود به دنیا آمد. دکمه خمشدن نخواهد بود. مهمترین نکته در استفاده از سی پی استفاده نمی کنند و در پابجی. سلام سفارش بنده انجام شده روی کالا ۵۰۰۰ سی پی بازی کال اف دیوتی خود استفاده کنید. اگرچه کنترلها به تمامی محصولات خود را صرف انجام این بازی در گیمپلی و خریداری کنید. برای خرید این راهکارها را بیشتر اعتماد می کنند و در نهایت بن شوند. احتمال بن شده موجوده. شاید از دید برخی بدین معنی که تمام طرفداران این بازی و خرید. شما یک اعتبار تعلق داده می شود که برخی سایت ها اقدام کنید. ارزش و اعتبار کسب خواهید کرد که یک منطقه کاهش یافته و.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.